DUURZAAM UITGEEST ENERGIE COÖPERATIE

LOKAAL IS HET IDEAAL

/

Gebruik je meer of minder energie dan vergelijkbare woningen in je directe omgeving?

Bij de berekening wordt een vergelijkingstabel gebruikt uit 2019.(Bron:CBS)

Gemiddeld verbruik elektriciteit in Kwh

AppartementTussenwoningHoekwoningTwee-onder-één-kap woningVrijstaande woning
De Koog15502790275041904830
De Kleis16803170314038003300
Waldijk19303510357047304720
Oude Dorp17802600267030103500
Bedrijventerrein03030376032903770
Buitengebied39200036804110

Gemiddeld verbruik gas in M3

AppartementTussenwoningHoekwoningTwee-onder-één-kap woningVrijstaande woning
De Koog7301230138018001970
De Kleis6301060130014601800
Waldijk6201100122014401800
Oude Dorp7601210143015401950
Bedrijventerrein01110123017402040
Buitengebied11900019902310